Vážení návštěvníci těchto stránek, pokud jste učitelé, vychovatelé v družině nebo v dětských domovech, či vedete dětské oddíly a prázdninové akce, pak jste tady správně. Vy všichni totiž můžete využít nabídku ekologických výukových programů. Najdete zde kompletní (a stále aktualizovanou) nabídku programů, informace o tom, jak programy fungují a jak je možné si je objednat, fotogalerii a také pár slov o mně. Nepřehlédněte ani rubriku obchůdek, kde nabízím pomůcky, které se osvědčily na programech, abyste s nimi ve školách, oddílech i rodinách mohli samostatně pracovat a radovat se z objevů.

Něco o mně

     Jmenuji se Kateřina Dvořáková. Narodila jsem se roku 1976 v Brně. Vystudovala jsem systematickou zoologii a ekologii se zaměřením entomologie na Přírodovědecké fakultě Masarykovy Univerzity. Později jsem si doplnila státní zkoušku z pedagogiky a psychologie na Filozofické fakultě Karlovy Univerzity. Ekologickou výchovou se zabývám od roku 2003, kdy jsem ještě při studiu pracovala ve Středisku ekologické výchovy Lipka na pracovišti Rychta Krásensko, později v Centru ekologické výchovy Dřípatka Prachatice. Výukové programy v té podobě, v jaké je nabízím nyní, jsem začala dělat pod hlavičkou ČSOP Kladská. V říjnu 2013 jsem se osamostatnila a nyní nabízím výukové programy jako OSVČ.  Mimo ekovýchovnou práci se také stále věnuji entomologii, společně se svým manželem http://entomologickepruzkumy.webgarden.cz/. Pokud Vás zajímají podrobnosti, najdete je na mých osobních stránkách http://lauxhel.webgarden.cz/.

Aktuálně

Přírodovědně ekohravý kroužek v DDM Dráček v Mariánských Lázních zahájí 21.9. svůj druhý rok. Po loňském rozběhu bude letos probíhat formou "dobrodružné vědecké expedice" s rozuzlením na konci. Informace o čase a přihláškách najdete na přiloženém letáčku a na stránkách DDM Dráček http://www.ddmml.cz/seznam-krouzku/204-prirodovedne-ekohravy/
V rubrice Obchůdek přibyly dvě položky. Hmyzí hotel ke složení a hra Mravenčí výroky.
Oblíbené exkurze na Kladské Výprava do Tajgy a Tajemné rašeliniště Tajga jsou zpátky v nabídce!
V rubrice Obchůdek najdete akční nabídku na entomologické sítě. Více se dočtete přímo tam.
IMG_4225.JPG
Kontakt

Mgr. Kateřina Dvořáková    IČ: 02123789
ekologická výchova a entomologický výzkum
Tři Sekery 21, 353 01 Mariánské Lázně

email: ekovychova-dvorakova@seznam.cz
skype: sapromyza
mobil: 608 131 672

číslo bankovního účtu: 197673144/0300
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one